Skórzane menu

Karta menu powinna być dobrze dobrana do charakteru danej restauracji – tak, by już od pierwszego rzutu oka zachwycać klientów i gości. Spośród szerokiego wachlarza kart menu, wyróżniają się zwłaszcza karty menu ze skóry, które sprawiają najbardziej szlachetne i eleganckie wrażenie. Takie skórzane karty świetnie sprawdzą się w ekskluzywnych i wyrafinowanych restauracjach. Dobrze pasują także do wnętrz dworkowych czy karczm, gdyż przywołują obrazy odległych czasów. Taka skórzana karta robi naprawdę dobre wrażenie i jest ponadczasowym rozwiązaniem dla wielu restauratorów.

Elegancka karta menu – co mamy do wyboru?

Jeśli chcesz, by Twoja karta menu była naprawdę elegancka, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Karty menu ze skóry występują w wielu rozmiarach. Można także wybrać kolor w celu personalizacji danej karty lub dopasowania jej do wyglądu wnętrza. Karta menu ze skóry zawsze będzie klasyczna – w końcu jest to już ponadczasowy typ karty menu. Na rynku znajdują się także produkty imitujące skórę, jednak odradzamy zakupy i zamówienia w sklepach, które produkują takie karty masowo i maszynowo. Wtedy precyzja wykonania nie jest najlepsza, a przecież chcesz, by Twoja karta wywierała dobre pierwsze wrażenie!

Wrażenia z pobytu w restauracji można podzielić na pewne kategorie. Jedna to oczywiście smak dań, kolejna to kontakt z obsługą, a ostatnia – ogólne wrażenia z wystroju wnętrza. Wszystkie te kategorie wpływają na końcowe zadowolenie Gościa. Kategorie te nie powinny być bagatelizowane przez restauratorów, a do każdej z nich należy podchodzić naprawdę poważnie. Oczywiste jest to, że restauratorzy zwracają uwagę na produkty, których używają w kuchni, rozważnie robią zakupy i komponują dania, ale należy pamiętać, że są jeszcze inne kategorie, które dotyczą aspektów wizualnych. W tym celu warto zwrócić uwagę na całą identyfikację wizualną miejsca, a zatem także i na menu.

Nic w tym dziwnego, że dobrze skomponowane i estetyczne menu zachęca do składania większych zamówień. Ważny jest podział dań na konkretne kategorie i cały layout. Warto także wyszczególnić produkty, które są alergenami, ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wygląd samej karty! Jeśli chcesz, by Twoje karty menu były wykonane ze skóry, zastanów się, w jakim kolorze miałaby być okładka. Nie wszystkie kolory skóry dobrze się prezentują. Powinien być to zatem jeden z pierwszych kroków. Produkty z naszej oferty występują w szerokiej gamie kolorystycznej, ale warto zadbać jednak o to, by wybrane barwy pasowały do wnętrza.

Warto także rozważyć umieszczenie logo na okładce, na przykład w postaci efektownego tłoczenia. Produkty z takimi elementami od razu wyglądają bardziej elegancko i gustownie.

Kategorie kart menu – jakie można wyróżnić?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasze karty menu występują w różnych rozmiarach i wariantach, dlatego też zaprezentujemy Wam nasze produkty z podziałem na kategorie:

Menu na kryte śruby

W tym typie menu wydruki mocuje się bezpośrednio w zawieszce karty. Odbywa się to za pomocą krytych śrub, co uniemożliwia ich samoistne odkręcanie. Taka opcja pozwala na samodzielną wymianę poszczególnych stron, co jest dużą zaletą.

Okładka BASIC

W tej karcie śruby otwarte są mocowane w postaci listwy umieszczone na prawej wyklejce okładki. Ten typ również pozwala na samodzielną wymianę druków. Wygląd tej karty jest jednak mniej formalny.

Menu na gumkę/pręcik

W tym typie karty wydruki mocowane są za pomocą mosiężnego drucika lub gumki. Jest to bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które także pozwala na samodzielną wymianę stron. Warto zaznaczyć, że jest to bardziej casualowy typ kart menu.

Teczka introligatorska

To jedna z najprostszych kart, która sprawdzi się doskonale w miejscach, gdzie zawartość menu zmienia się bardzo często, nawet codziennie.

Nasze typy kart

Podzieliliśmy karty menu na kategorie ze względu na typ mocowania wydruków. Każda z tych kart może występować w różnych wariantach kolorystycznych, łącznie z różnymi kolorami śrub czy pręcików, a także wszystkie te produkty mogą występować w różnych rozmiarach. Dodatkowo większość z tych kart można wyposażyć w dodatkową kieszeń na menu, do którego wykorzystywane są produkty sezonowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat skórzanych kart, a także chcesz poznać inne nasze produkty, to kliknij w zakładkę kontakt. Z pewnością pomożemy Ci wybrać najlepszą kartę, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane ze skórzanymi kartami!

Sprawdź również nasze pozostałe karty menu: Menu na kryte śruby | Klasyczne karty menu | Menu z eko skóry | Menu z płótna | Teczki introligatorskie | Menu restauracyjne z gumką

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.