Karta menu teczka i tryptyk

Karta menu przeznaczona do punktów, w których treść menu zmienia się dość często, lub nawet codziennie, przy jednoczesnym zachowaniu małej objętości karty.
Wydrukowane karty mocowane są za pomocą kieszeni w formie listew lub narożników.

Objętość 2 lub 4 strony jednostronnie zadrukowane.

W formie okładki teczka i okładki tryptyk.

System ten umożliwia zamocowanie dwóch kartek o zadruku jednostronnym
Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowej przekładki, zwiększającej objętość karty do 4 stron.

Rozmiar kieszeni, szerokość i wysokość wyklejki a co za tym idzie wielkość okładki, dobierane są stricte pod wymiary wydruku

Teczki introligatorskie Poznań

Słyszałeś kiedyś o takim produkcie jak teczki introligatorskie? Nie? Najwyższa pora! Te produkty to wysokiej jakości teczki, wykonane z najlepszy materiałów, które mogą spełniać wiele różnych funkcji, w zależności od potrzeb. Materiały, z których wykonuje się tego typu artykuły są trwałe, dzięki czemu gotowa teczka przetrwa długi czas w różnych warunkach, na przykład w restauracji, w instytucji publicznej czy innym tego typu miejscu. Dowiedz się dlaczego warto zainwestować w teczki od introligatora, które przyciągną uwagę i spełnią wiele zadań.

Czym zajmuje się introligatornia?

Introligatornia to miejsce, w którym wykwalifikowani rzemieślnicy zajmują się ręcznym oprawianiem różnych wydawnictw, tj. książek, instrukcji, jadłospisów czy dokumentów oraz dodatkowym zdobieniem opraw, np. w przypadku dzieł zabytkowych. W introligatorni pracują drukarze, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Choć wydawać by się mogło, że zawód ten odszedł już do lamusa – nic bardziej mylnego!

Produkcja teczek introligatorskich dla restauracji

W ramach współpracy z restauracjami, introligatornie często przygotowują dla restauratorów specjalne produkty, którymi są teczki introligatorskie wykonywane na indywidualne zamówienie według autorskiego projektu. Przykładowo, takie usługi znajdują zastosowanie w restauracjach, w których treść menu zmienia się dość często lub nawet codziennie. Pozwala to reagować na bieżąco i jednocześnie zachować objętość małej karty.

Jak to jest zrobione?

Jak to działa w przypadku usługi teczek? Wydrukowane karty mocowane są za pomocą kieszeni w formie 4 szt., narożników lub 2 szt. listew i umieszczone są one na wyklejkach okładki. System ten umożliwia zamocowanie dwóch kartek o zadruku jednostronnym. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowej przekładki, zwiększającej objętość karty do maks. 4 stron.Rozmiar kieszeni, szerokość i wysokość wyklejki a co za tym idzie wielkość okładki, dobierane są stricte pod wymiary wydruku.

Kiedy warto wykonać teczki na zamówienie?

Jeżeli zastanawiasz się, czy teczki wykonane na indywidualne zamówienie są produktem dla Ciebie, pomożemy Ci ze znalezieniem odpowiedzi. Teczka sprawdzi się doskonale, jeśli szukasz wygodnego sposobu na przechowywanie różnych dokumentów i dodatkowo chcesz odpowiedni zabezpieczyć dokumentację, korespondencję, kartę dań w restauracji przed zagubieniem, zabrudzeniem czy zniszczeniem. Teczka może okazać się również świetnym materiałem promocyjnym, wykonanym z dbałością o każdy detal, z logotypem firmowym. Taki produkt możesz z powodzeniem wręczać kontrahentom i klientom przy okazji najróżniejszych wydarzeń biznesowych. Chcesz postawić na wyjątkową estetykę i personalizację produktu? Teczka introligatorska będzie najlepszym możliwym wyborem.

Co otrzymasz od introligatora?

Korzystając z usług wykwalifikowanego introligatora masz gwarancję otrzymania fenomenalnych produktów. Przed złożeniem zamówienia możesz ujrzeć dokładną wizualizację projektu i omówić jego szczegóły ze specjalistą. Zespół graficzny będzie asystował Tobie na każdym etapie kompleksowej realizacji, dzięki czemu otrzymasz dokładnie taki produkt końcowy, o jakim marzysz. Dzięki wykonaniu projektu na indywidualne zamówienie możesz dostosować ceny i nakład, do Twoich obecnych potrzeb. Również w przyszłości nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodrukować większą ilość produktów z tego samego projektu. Introligatorzy w Poznaniu i innych polskich miastach będą stale Cię wspierać na całym etapie produkcji, a terminy realizacji pozytywnie Cię zaskoczą.

Teczka introligatorka w poziomie – czy to się opłaca?

Większość zleceń na produkty od introligatora obejmuje realizacje w formacie A4 w pionowej orientacji. Jednak wcale nie musisz iść tą drogą! Jeżeli chcesz postawić na niestandardowy produkt, zaskocz swoich klientów i kontrahentów teczką wykonaną w poziomie. Taki produkt dobrze sprawdzi się w restauracji, wywołując zaskoczenie na twarzach klientów oraz w przypadku map i planów miasta, które mogą być dystrybuowane jako ciekawe pamiątki z danego regionu.

Introligatornia – kontakt

Kontakt z wybraną introligatornią nie jest skomplikowany. Wystarczy odnaleźć w Internecie interesującą nas firmę i skontaktować się z jej pracownikami za pośrednictwem e-maila czy telefonu.

Sprawdź również nasze pozostałe karty menu: Menu na kryte śruby | Klasyczne karty menu | Menu z eko skóry | Skórzane menu | Menu z płótna | Menu restauracyjne z gumką

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.