Usługi introligatorskie

Nasza pracownia introligatorska to firma z wieloletnią tradycją. Podczas prac introligatorskich wykorzystujemy znajomość tradycyjnych technik i łączymy je z nowoczesnymi metodami, dzięki czemu oferujemy produkty wysokiej jakości. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie usług introligatorskich, która obejmuje nie tylko wykonanie kart menu, notesów kelnerskich, ksiąg gości i innych dodatków, ale także wszelkie prace związane z tworzeniem dodatkowych zdobień, projektów czy nawet samej treści karty menu. Dbamy o to, by nasze produkty były ze sobą spójne, a także by oddawały charakter Waszej restauracji, hotelu czy firmy. Jeśli zależy Wam zatem na tym, by wszystkie usługi introligatorskie związane z Waszą działalnością były wykonywane z największą precyzją, to zachęcamy, by powierzyć je nam!

Czym może zająć się nasza introligatornia?

W naszej introligatorni tworzymy między innymi karty menu, akcesoria hotelarskie oraz kelnerskie, takie jak notesy, płatniki kelnerskie, informatory hotelowe, tabliczki „rezerwacja” czy księgi gości. Oferujemy także prace związane z konserwacją i naprawą tych produktów, a także usługi, które mogą być przydatne na poszczególnych etapach realizacji między innymi kart menu, ale i innych akcesoriów. Introligatorstwo to sztuka i rzemiosło, które wymaga od nas dużej precyzji i dbałości o detale. Wszelkie akcesoria wykonane w naszej pracowni tworzymy z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości i w poszanowaniu tradycyjnych technik introligatorskich. Podczas realizacji zamówień oferujemy także szereg usług introligatorskich, które mogą je jeszcze bardziej uatrakcyjnić. Oto one:

Druk menu

Nasza introligatornia oferuje usługi związane z kompleksowym drukiem. Możemy wykonywać go na papierach różnego rodzaju, w dowolnym formacie, w najróżniejszych technikach. Wykonujemy druki nawet z wykorzystaniem technik takich jak sitodruk, wklęsłodruk czy ręcznie kaligrafowane karty. W obrębie tych prac zajmujemy się także zabezpieczaniem druków, między innymi za pomocą laminowania, który to proces chroni przed wilgocią. W naszej pracowni wykorzystujemy profesjonalne maszyny, dzięki którym tworzymy nienaganne druki.

Projekt menu

Nasze działania introligatorskie obejmują w głównej mierze tworzenie kart menu. Bardzo często restauracje zgłaszają się już do nas z gotowymi projektami, ale nie jest tak zawsze. Firmom, które nie mają sprecyzowanej wizji, oferujemy stworzenie profesjonalnego projektu menu, który obejmie zarówno wnętrze, jak i okładkę. Zapewniamy profesjonalną obsługę graficzną, tworzymy wizualizacje, projekty layoutu, układy typograficzne czy nawet ręcznie rysowane ilustracje do kart. Mamy także możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć produktowych, które mogą znaleźć się w karcie menu. Nasze projekty są w pełni oryginalne, a podczas prac projektowych wykorzystujemy i stosujemy Wasze uwagi.

Personalizacja

Wszystkie nasze produkty introligatorskie mogą być personalizowane. Najczęściej dotyczy to jednak kart menu, na których często umieszczane jest logo, nazwa restauracji czy inne elementy graficzne. Personalizować karty możemy na wiele sposobów. Wykorzystujemy druk cyfrowy płótna, druk UV – pozwalający na wydruk logo w pełnym kolorze, grawer laserowy, sitodruk czy hot-stamping, który jest najbardziej trwałym rozwiązaniem. Staramy się, by personalizowane elementy były odporne na codzienną eksploatację.

Elementy cięte laserowo

To w zasadzie kolejna możliwość personalizacji kart menu. Na produkowanych przez nas okładkach możemy umieścić proste symbole graficzne pod warstwą materiału, tworząc wypukłą formę – może to być dowolny element, najczęściej jest to logo firmy. Czasem też wykonujemy dodatkowe tłoczenia. Nasze usługi obejmują zatem wszystkie niezbędne działania, potrzebne do stworzenia niepowtarzalnych kart menu. Oferujemy także tłumaczenie kart na języki europejskie – wystarczy, że otrzymamy tekst karty po polsku, a resztą zajmiemy się my, tworząc kompleksowe tłumaczenia kart.

Nasze usługi introligatorskie obejmują zatem szeroki zakres działań, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć kompleksowe realizacje, dbając o każdy detal. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki, maszyny i wysokiej jakości materiały. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze produkty będą trwałe i odporne na codzienną eksploatację, jaka ma miejsce w przypadku kart menu.

Jeśli więc myślicie nad stworzeniem nowych kart menu, przechodzicie rebranding czy po prostu chcecie odświeżyć swój wizerunek, to w naszej pracowni możemy się zająć wszystkim kompleksowo. Począwszy od projektu menu, poprzez druk, a skończywszy na personalizowanych elementach, które sprawią, że Wasze karty będą niepowtarzalne. Akcesoria wykonane w tradycyjnych technikach introligatorskich będą się bardzo dobrze prezentować, pozytywnie wpłyną na wizerunek restauracji czy firmy, a także świetnie wpiszą się w identyfikację wizualną – właśnie dzięki możliwości daleko idącej personalizacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszych usług introligatorskich, to zapraszamy do kontaktu.

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.