Tabliczka rezerwacja | Zdezynfekowano

Standy rezerwacyjne na stół oraz tabliczka z napisem: „świeżo zdezynfekowane” wykonywane są jako uzupełnienie realizacji kart menu oraz pozostałych elementów identyfikacji wizualnej restauracji. Dlatego warto zadbać także o ich nienaganny wygląd i estetykę. Tabliczka informacyjna „rezerwacja”, a obecnie także tabliczka „zdezynfekowano” (o którą została poszerzona nasza oferta), to obowiązkowe elementy wyposażenia restauracji, które trafiają na stół. Tak jak karty menu, są to jedne z pierwszych elementów, które widzi gość i które odpowiadają za pierwsze wrażenie. Zwłaszcza w dobie pandemii i panujących w gastronomii restrykcji każda restauracja powinna być wyposażona w stand z napisem „zdezynfekowano” oraz „rezerwacja”.

Tabliczka informacyjna – jak wygląda?

Bazowy format tabliczki, na której mogą znaleźć się informacje, to 165 x 50 mm. Tabliczka „rezerwacja” składa się z dwuspadowej części zewnętrznej, dwóch wyklejek wewnątrz oraz tasiemki, która zapobiega „rozjeżdżaniu” się skrzydeł – każdy z tych elementów może być wykonany z innego materiału i koloru. Każda tabliczka „rezerwacja” wykonana jest ręcznie z dbałością o nawet najmniejsze detale, począwszy od wyklejek, poprzez tłoczenia, a skończywszy na tasiemce zabezpieczającej skrzydełka.

Dysponujemy możliwością wytłoczenia na standzie następujących komunikatów z dostępnych matryc: REZERWACJA, RESERVED, ZDEZYNFEKOWANO oraz SANITIZED. Napisy te są dostępne w wersji light oraz bold. Kolor tłoku natomiast jest dowolny.

Personalizowana tabliczka informacyjna

Nasze tabliczki informacyjne możemy wykonać w przeróżnej kolorystyce, w zależności od Waszych potrzeb. Dysponujemy także foliami matowymi, błyszczącymi, z brokatem, holograficznymi itp. Tak jak pisaliśmy wcześniej, również wybór koloru tłoku jest bardzo szeroki. Na tabliczce informacyjnej znaleźć może się także mała grafika lub ikonka, na przykład nawiązująca do logo.

Podczas wyboru kolorystyki standu informacyjnego należy zwrócić uwagę na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej obiektu oraz jego wystrój. Warto zadbać o to, by wszystkie te elementy były spójne i razem tworzyły zamierzony efekt wizualny. Aby jeszcze bardziej ujednolicić karty menu, notesy kelnerskie oraz standy informacyjne, można też domówić własne czcionki, a my przygotujemy nową matrycę. Dzięki temu zabiegowi, wszystkie elementy będą ściśle ze sobą współgrać i stanowić swego rodzaju wizytówkę dla lokalu.

Stand informacyjny – realizacja

Podobnie jak pozostałe nasze produkty, tak i ten mały akcent wieńczący Wasze stoły, jest w stu procentach wykonywany ręcznie w naszej pracowni. W związku z tym wskazany na początku rozmiar może być modyfikowany według Państwa preferencji. Umożliwia to także dowolną personalizację tabliczek oraz całej identyfikacji wizualnej lokalu – kart, notesów kelnerskich czy płatników.

Dysponujemy także prostymi standami informacyjnymi w bogatej kolorystyce. Warto jednak dopasować taką tabliczkę chociaż kolorystycznie do kart menu. Zachęcamy także do kompleksowego zamówienia wszystkich elementów identyfikacji wizualnej lokalu – dzięki temu wszystko zachowane będzie w jednym stylu.

Podczas wykonywania zamówienia służymy pomocą przy wyborze kolorystyki czy czcionki informacji „rezerwacja”/”zdezynfekowano”. Zachęcamy także do kontaktu. Postaramy się wtedy odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i doradzić w wyborze najlepszej dla Was opcji, która idealnie sprawdzi się w danym obiekcie. W końcu doskonale z pewnością wiecie, że goście jedzą oczami. Dlatego warto zadbać o wizualną stronę nie tylko serwowanych potraw, ale całego otoczenia gości.

Elegancki stand informacyjny – dlaczego warto?

Niektóre restauracje zamiast rozkładanych tabliczek informacyjnych wykorzystują zadrukowane kartki czy zmazywalne tablice, by oznakować stoły daną informacją. Nie jest to jednak zbyt schludna opcja i nie prezentuje się najlepiej. Natomiast elegancka tabliczka z napisem „rezerwacja” czy „zdezynfekowano” to rozwiązanie z klasą, które pasować będzie do nawet najbardziej wytwornego miejsca. A kiedy tabliczka spójna będzie z kartami menu, to wywoła naprawdę dobry efekt wizualny. Warto dysponować większą liczbą takich tabliczek zwłaszcza podczas pandemii, kiedy to każdy stół musi być wielokrotnie dezynfekowany, a także w przypadku ewentualnych zabrudzeń na poszczególnych standach, które z łatwością można zmyć, a standy poddać konserwacji.

Elegancka tabliczka informacyjna to perfekcyjne zwieńczenie stolika, które nie będzie odstawać od wystroju lokalu, a jedynie stanowić będzie miły dla oka element. Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia tabliczek informacyjnych, a my postaramy się dla Was stworzyć standy najwyższej jakości w naszej pracowni, wykorzystując nasze wielopokoleniowe doświadczenie!

Sprawdź pozostale akcesoria kelnerskie/hotelarskie: Informatory hotelowe | Płatniki kelnerskie | Notesy kelenerskie | Księgi gości

 

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.