Menu z eko skóry | Karty Menu skórzane | K-arty Poznań

Menu z eko skóry

Karty menu mogą występować w wielu wariantach. Jednym z nich są karty ze skóry ekologicznej. Pojawiają się one obok kart, które oprawiane są w skórę naturalną czy płótno. Wybór materiału, z którego wykonana jest karta, zależy od preferencji restauratora, który powinien dobrać kartę menu do charakteru i wystroju restauracji.

Warto pamiętać, że karta menu to jedna z pierwszych rzeczy, która wpada w oko i w ręce Gościa, gdy zasiada przy stoliku restauracyjnym. Z tego powodu też warto zadbać o to, by cała karta – zarówno jej zawartość, jak i okładka – była atrakcyjna dla oka, estetyczna i poręczna. Powinno się zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane będą karty – może to być skóra, ekoskóra lub płótno – a także na kolor i inne dodatki graficzne oraz format. Jeśli więc interesują Państwa karty z eko-skóry, to przedstawiamy ich najważniejsze cechy.

Ekoskóra – ekologiczna karta menu

Dla wielu osób wygląd karty menu ze skóry naturalnej jest bardzo atrakcyjny. Nic w tym dziwnego, gdyż taka karta zawsze będzie elegancka i pasować będzie do miejsc z klasą. Niestety to rozwiązanie nie jest idealne dla osób, które chcą znaleźć opcję wegańską i bardziej ekologiczną. I właśnie w takiej sytuacji, karta menu ze skóry ekologicznej jest bardzo dobrą alternatywą. Eko-skóra, z której wykonana jest okładka, to wysokiej jakości materiał, który imituje wygląd skóry naturalnej. Nie jest to efekt, który wygląda tandetnie. Obecnie dysponujemy surowcami, które bardzo dobrze się prezentują i naprawdę trudno rozróżnić, czy menu jest wykonane ze skóry ekologicznej czy naturalnej.

 

 

Karta menu z ekoskóry jest bardzo łatwa w utrzymaniu, a także w dezynfekcji, co jest niezwykle ważne w obecnych czasach. Skóra ekologiczna jest bardzo trwałym materiałem, dlatego też takie karty menu posłużą długi czas. Spośród różnych typów kart, karta menu ze skóry ekologicznej jest jedną z łatwiejszych w utrzymaniu, dlatego też sprawdzi się w restauracjach, w których jest duży ruch i karta menu przechodzi przez wiele rąk.

W naszej introligatorni mamy bardzo szeroki wybór typów kart menu, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Format danej karty menu może być dostosowany do wymagań i potrzeb klienta. Zależy on przede wszystkim od objętości zawartości danej karty menu.

Podczas projektowania i wybierania kart warto zastanowić się, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Warto w tym momencie pomyśleć nad tym, by dana karta menu była dopasowana do identyfikacji wizualnej restauracji. Można na przykład dobrać kolor kart do kolorów przewodnich lokalu. Może on także nawiązywać do kolorystki logo, które także warto umieścić na menu, ponieważ jest ono znakiem rozpoznawczym danej restauracji.

Rodzaje kart menu z ekoskóry

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, istnieje wiele typów kart menu, które możecie znaleźć w naszej ofercie. Może to być menu na kryte śruby, okładki BASIC, menu na gumkę/pręcik czy karta menu w postaci teczki introligatorskiej. Te poszczególne typy kart różnią się od siebie zarówno formatem, jak i sposobem mocowania wydruków. Ze specyfiką tych kart możecie się zapoznać na ich podstronach.

Warto jednak zastanowić się, jaką zawartość ma Wasze menu, jak często wymieniane są wydruki i jaka objętość jest potrzebna. Każda z tych kart pozwala na samodzielną wymianę wydruków, co jest bardzo cenną zaletą, gdyż przy każdej zmianie menu nie jest konieczne tworzenie nowej karty i okładki – wystarczy tylko wymienić daną stronę i zastąpić ją inną.

Wszystkie te typy kart menu mogą występować w różnych kolorach, z różnymi kolorami śrub, gumek czy pręcików.

Każda karta menu może być spersonalizowana, również karta menu ze skóry ekologicznej. Możliwe jest wykonanie tłoczeń, na przykład z logo restauracji czy z grafiką nawiązującą do specyfiki miejsca. Dzięki temu karta będzie bardziej charakterystyczna i zrobi lepsze wrażenie na Gościach, a przecież na tym nam także zależy. Takie drobne detale mogą znacząco wpłynąć na efekt końcowy!

Karty menu z ekoskóry – co możemy zrobić

W naszej pracowni tworzymy ręcznie karty menu z największą precyzją i z zastosowaniem tradycyjnych technik introligatorskich. Dbamy o to, by każda realizacja była niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Na każdym etapie realizacji danego zamówienia pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszymi klientami i pomagamy w wyborze najbardziej korzystnych rozwiązań, dzięki którym stworzymy idealne menu dla Waszej restauracji.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o kartach menu ze skóry ekologicznej, to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy wtedy na wszystkie nurtujące Was pytania i wspólnie stworzymy kartę menu!

Sprawdź również nasze pozostałe karty menu: Menu na kryte śruby | Klasyczne karty menu | Skórzane menu | Menu z płótna | Teczki introligatorskie | Menu restauracyjne z gumką

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.