Księgi gości

W naszej pracowni wykonujemy personalizowane księgi gości. Drukujemy i szyjemy wkłady w dowolnym formacie, a także posiadamy bardzo szeroki wybór materiałów do druku. I chociaż niektórym księga gości może wydawać się archaicznym dodatkiem, to gwarantujemy, że jest to wspaniała pamiątka. Najczęstszym wyborem klientów jest oczywiście księga gości weselnych, którą personalizujemy pod konkretne wesele. Księga gości na zamówienie jest wykonywana specjalnie dla Was. Mamy możliwość wyboru materiałów do wykonania księgi, sposobu wykończenia okładki, koloru, gramatury papieru czy wymiarów. Najczęściej jednak księgi wykonujemy w formacie A4+ z papieru o gramaturze 150g. Okładki produkujemy ręcznie, pod konkretne zamówienie, dlatego też każda księga – czy to księga gości weselnych czy księga gości hotelowych – jest niepowtarzalna.

Księga gości weselnych – wspaniała pamiątka

Księgi gości weselnych zna pewnie większość z nas. Obecnie powstają one w coraz bardziej wymyślnych formach – w postaci puzzli, małych liścików, podpisów na korkach od butelek. Jednak żadna z tych form nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej, papierowej księgi gości. Taka księga gości weselnych to elegancki dodatek i gustowny element wystroju przyjęcia weselnego. Może być wyeksponowana na stoliku w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Ciekawym pomysłem jest też możliwość wklejenia do niej zdjęcia.

Bardzo często Pary Młode przygotowują obok księgi gości aparat typu Instax, którym zaproszeni mogą zrobić sobie zdjęcia i wkleić je do księgi. Zatem oprócz tradycyjnych wpisów, życzeń czy podziękowań, taka księga będzie zawierać też uwiecznione chwile z przyjęcia. Takie zdjęcia sprawią, że księga gości stanowić będzie też niepowtarzalny album wspomnień weselnych.

Księga gości na wesele nie musi wcale wyglądać jak opasły, średniowieczny tom. Personalizacja każdej z nich daje możliwość stworzenia niepowtarzalnej pamiątki, która stanowić będzie nie tylko sentymentalny przedmiot, ale też gustowny element wystroju. Zamawiając swoją księgę gości, wybiera się konkretne materiały, z których ma być ona wykonana. Począwszy od grubości papieru, a skończywszy na sposobie wykończenia okładki. Okładka może być także wykonana według specjalnego projektu, zawierającego elementy graficzne czy tekstowe. Wszystko zależy od tego, jaki ma zostać uzyskany efekt końcowy. Jeśli do księgi gości weselnych mają być także wklejane zdjęcia, koniecznie należy zadbać o odpowiednią jakość papieru. Trwałość księgi gości jest niezwykle istotna, ponieważ ma być ona przecież pamiątką na lata, dzięki której można przypomnieć sobie swoje wesele. Wykonanie księgi z odpowiedniej jakości materiałów, według profesjonalnych zasad introligatorskich, gwarantuje, że posłuży ona przez długi czas.

Księgi gości na zamówienie

Ale księgi gości to nie tylko gadżet na wesela. Popularne są także księgi gości hotelowych, księgi gości na jubileusze firm i inne ważne uroczystości. Taka księga sprawi, że w elegancki sposób będziecie dokumentować Waszą historię – historię hotelu, firmy czy restauracji. Do takiej księgi mogą wpisywać się znane osobistości, goście, współpracownicy czy kontrahenci. Pokażecie im w ten sposób, że są dla Was ważni, że historia Waszego biznesu ma znaczenie, że chcecie budować z nimi trwałe relacje. Taki mały dodatek, a może naprawdę wiele zdziałać w budowaniu korzystnego wizerunku firmy.

Oczywiście takie księgi gości także mogą być personalizowane – warto między innymi dostosować kolor okładki do identyfikacji wizualnej hotelu czy firmy. Można także na okładce umieścić logo lub motto. Warto zadbać, by strona wizualna takiej księgi była naprawdę atrakcyjna, by przyciągała uwagę i zachęcała do złożenia wpisu. Taka niepowtarzalna księga będzie dowodem Waszej wieloletniej pracy, osiągnięć i posiadania zadowolonych klientów. A przecież o to wszystko właśnie chodzi!

Takie niezwykłe księgi gości powstają w naszej pracowni introligatorskiej, która posiada wieloletnią tradycję. Dokładamy szczególnych starań, by każda realizacja była niepowtarzalna, a produkty, które opuszczają naszą pracownię, niezwykle trwałe, by mogły służyć przez lata. Dzięki możliwości personalizacji, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju księgi gości, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Niezwykle ważne jest dla nas wykorzystywanie materiałów wysokiej jakości. To właśnie one gwarantują, że dana księga będzie w stanie przeżyć setki wpisów i prezentować Waszą historię.

Podczas realizacji zamówień wykorzystujemy naszą wiedzę z zakresu tradycyjnej sztuki introligatorskiej, ale łączymy ją także z nowoczesnymi metodami i technikami. Nasze księgi gości mogą być świetnym uzupełnieniem identyfikacji wizualnej danej firmy, doskonałym dodatkiem do naszych kart menu, folderów hotelowych czy biznesowych kalendarzy, ale mogą być także świetnym dodatkiem na wesele, który sprawi, że zapamiętacie je na długie lata. Księga gości to wcale nie przeżytek – to wspaniała możliwość udokumentowania danej historii! By dowiedzieć się, jak przebiega realizacja zamówienia, zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź pozostale akcesoria kelnerskie/hotelarskie: Informatory hotelowe | Płatniki kelnerskie | Notesy kelenerskie | Tabliczki rezerwacja

 

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.