Akcesoria introligatorskie

Akcesoria introligatorskie

W naszej pracowni introligatorskiej dbamy o to, by produkty, które tworzymy, były wysokiej jakości oraz by mogły służyć Wam przez długi czas. Dlatego też wykorzystujemy profesjonalne materiały introligatorskie. Nasze płótna, okleiny, papier, tektura czy tkaniny gwarantują trwałość introligatorskich wyrobów na długie lata. Z tych materiałów introligatorskich tworzymy nasze karty menu, informatory oraz inne akcesoria kelnerskie i hotelarskie, które mogą się okazać bardzo przydatne podczas prowadzenia restauracji czy hotelu. Ponadto posiadamy całą gamę akcesoriów introligatorskich, dzięki którym możemy nasze produkty przystosowywać do Waszych potrzeb czy też dokonywać drobnych prac konserwacyjnych.

W końcu karty menu czy inne materiały eksploatowane są każdego dnia – codziennie przechodzą przez dziesiątki rąk. Zatem co jakiś czas konieczne jest przeprowadzenie pewnych zabiegów. Nasze okleiny introligatorskie, papiery, tektura czy tkaniny są bardzo trwałe, a karty, które wyrabiamy, są łatwe w samodzielnym utrzymywaniu, jednak od czas do czasu konieczna jest także interwencja introligatorska, dzięki której będziecie mogli cieszyć się naszymi produktami jeszcze dłużej.

Materiały introligatorskie – co możemy dla Was zrobić?

W naszej ofercie posiadamy szereg materiałów introligatorskich, dzięki którym odświeżycie swoje karty menu czy informatory hotelowe. Nasze introligatorskie doświadczenie nauczyło nas, że dobrze wykonane produkty, zgodnie z zasadami i tradycjami introligatorstwa, mogą służyć przez wiele lat – pod warunkiem, że wykorzystuje się je z dbałością. Materiały introligatorskie (papiery, introligatorskie okleiny, skóry itp.) co jakiś czas wymagają konserwacji i pielęgnacji. Ponadto podczas długotrwałego wykorzystywania produktów, na przykład kart menu, można dojść do wniosku, że przydałoby się także drobne odświeżenie zawartości. Takie odświeżenie wcale nie wymaga tworzenia karty na nowo – wystarczy wykorzystać pewne materiały introligatorskie, które sprawią, że karty menu czy informatory hotelowe będą wyglądać jak nowe.

Narożniki i śruby introligatorskie

Nikogo nie dziwi fakt, iż najbardziej zużywają się narożniki – można to zaobserwować chociażby przy często czytanych książkach. Wystarczy, że karta spadnie na narożnik, a może on ulec trwałemu odkształceniu. Receptą na to są właśnie narożniki introligatorskie, które zabezpieczą rogi przed odkształceniami. Można je nałożyć podczas tworzenia karty, ale jest także możliwość domówienia i zamontowania na gotową już kartę. Wprawna ręka introligatorska zrobi to w oka mgnieniu.

Śruby introligatorskie odpowiadają natomiast za utrzymanie wkładów w okładce karty. Występują one w różnych kolorach i także istnieje możliwość ich wymiany.

Wkład passe-partout i dodatkowe kieszenie

Taki wkład pozwala na szybką i łatwą wymianę treści karty. To doskonałe rozwiązanie dla miejsc, w których menu zmienia się często. Wkłady passe-partout wyglądają bardzo elegancko. Mogą być dodane do gotowej już oprawy karty menu.

Dodatkowa kieszeń introligatorska natomiast może być umieszczona na wewnętrznych stronach okładek – to świetne rozwiązanie nie tylko do kart menu, ale także do informatorów hotelowych.

Koszulki foliowe

To kolejne materiały introligatorskie, które pozwalają na swobodną wymianę treści karty menu. Wkłady wykonane z wysokiej jakości folii będą skutecznie zabezpieczać karty, a także będą łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Materiały introligatorskie to zatem nie tylko papiery, skóry czy okleiny introligatorskie. To także szereg akcesoriów, które pozwolą na odświeżenie naszych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce „Kontakt” znajdziecie nasz adres i numery telefonu, pod którymi udzielić możemy Wam bardziej szczegółowych informacji, przedstawić nowości i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.