Płatnik kelnerski

Płatnik kelnerski jest niewielkim przedmiotem, jednak również odgrywa w restauracji kluczową rolę, podobnie jak pozostałe wyposażenie. Jest to ostatni element, który klient widzi po zakończeniu dania i odejściu od stolika – a nie można przecież zapomnieć o kropce na końcu zdania! W końcu liczy się nie tylko pierwsze wrażenie, ale także zwieńczenie całego pobytu w restauracji, dlatego warto zadbać o każdy detal, który wpłynie na nastrój Gości i ich ocenę lokalu. Nasze płatniki kelnerskie wykonujemy w formie małych okładek, które stylistycznie spójne są z kartami menu oraz identyfikacją wizualną lokalu. Okładki te dostępne są w dwóch wersjach: płatnik kelnerski płaski oraz płatnik kelnerski szkatułkowy.

Nie znaleziono galerii.

Czym różni się płatnik płaski od szkatułkowego? Płatnik kelnerski szkatułkowy posiada małe pudełeczko na gotówkę lub paragon. Natomiast płatnik płaski wyposażony jest w trójkątną kieszeń na banknoty i monety. Dodatkowo okładka zarówno płatnika płaskiego, jak i szkatułkowego, po wewnętrznej stronie wyposażona jest w kieszeń na wizytówkę. Płatnik kelnerski szkatułkowy lepiej przystosowany jest do przenoszenia bilonu, natomiast płatnik kelnerski płaski najlepiej sprawdza się przy samych banknotach. Czasami też restauracje do rachunku dołączają cukierki czy gumy do żucia – do tego także lepiej nada się szkatułkowy. W naszej galerii znajdą Państwo zarówno przykłady jednego jak i drugiego płatnika, dzięki temu można zadecydować, który najlepiej sprawdzi się w restauracji. Cena danej realizacji zależy między innymi od wyboru typu płatnika oraz materiałów, z którego będzie on wykonany.

Nasze płatniki kelnerskie możemy w pełni spersonalizować tak, by nawiązywały stylem do wizerunku lokalu, zasłon, koloru obić krzeseł, stolików, akcentów, pełnej jego identyfikacji. Podczas realizacji zamówienia możesz przekazać nam najważniejsze informacje, które przydadzą się podczas tworzenia projektu. Możesz wybrać kolor, w jakim utrzymany będzie płatnik kelnerski. Najlepiej, by kolor nawiązywał do innych elementów restauracji dla zachowania spójności, lub kolorów znajdujących się w logotypie, aczkolwiek ten element można nadrobić przy procesie tłoczenia. Jeśli nie dokonują Państwo komplementarnego zamówienia, uprzednio warto, byśmy wiedzieli, jak wygląda karta menu restauracji i dzięki temu będziemy w stanie stworzyć spójne z nią płatniki. W spersonalizowanym projekcie płatnika możemy także umieścić logo restauracji lub logo sieci. W przypadku sieci warto także zawrzeć, na przykład na wizytówce, informacje dotyczące innych lokalizacji, w których dostępne są restauracje w innych miastach lub dzielnicach.

Kolejnym elementem, który może być personalizowany, jest także materiał, z którego wykonana jest okładka. Mogą to być różnego rodzaju materiały, takie jak płótno akrylowane czy nawet skóra, każde z nich sa bardziej lub mniej podatne na utrzymaniu i czyszczeniu – zachęcamy do konsultacji. Cena realizacji może być różna w zależności od wybieranych materiałów. W naszej pracowni możemy także wykonać tłoczenia i inne zdobienia na płatnikach. Oczywiście wszystkie te elementy omówimy podczas projektowania okładki. Warto wtedy przemyśleć także, w jakim stylu utrzymany jest sam lokal, bo od tego głównie zależeć będzie wybór materiałów i kształt projektu. Jeśli lokal ma charakter baru, to skórzane obicia niespecjalnie będą pasować do takiego wnętrza. Lepiej sprawdzi się tu obicie materiałem czy nawet jego brak, wtedy logo i inne elementy graficzne mogą być nadrukowane. Cena takiej realizacji z pewnością będzie niższa niż w przypadku płatników skórzanych z tłoczeniami. Dostępne warianty płatników pozwalają na wybór tego, który najlepiej sprawdzi się w danym lokalu.

Główną zaletą naszych płatników kelnerskich jest wyposażenie ich w dodatkową kieszeń na wewnętrznej stronie okładki, w której umieszczona może być na przykład wizytówka lokalu, na której znajdować się będą najważniejsze informacje. Można także umieścić tam wizytówkę hotelu, jeśli mamy do czynienia z restauracją hotelową. W naszej pracowni istnieje możliwość wykonania płatnika w dowolnym rozmiarze (standardowo jest to rozmiar 95x165mm) – jest to istotne zwłaszcza w przypadku restauracji hotelowych, które bardzo często posiadają długie wydruki z terminali. Podczas tworzenia projektu jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwolą nam jeszcze bardziej spersonalizować dane zamówienie. Cena realizacji będzie zależała od materiałów w niej wykorzystanych, zdobień, elementów graficznych oraz nakładu.

Płatnik kelnerski stanowi przyjemne dla oka „opakowanie” dla rachunku, czyli ostatniego elementu wizyty w restauracji. Podanie rachunku w płatniku kelnerskim wygląda bardziej profesjonalnie i estetycznie. Podkreśla też standard lokalu i dbałość właścicieli o nawet najmniejsze detale, które decydują o ogólnym wrażeniu Gości. Starannie wykonany płatnik z dobrze dobranymi elementami graficznymi może sprawić, że cena, którą Goście będą musieli zapłacić za wizytę w restauracji, będzie łatwiejsza do zaakceptowania, a ostatni punkt wizyty w lokalu zostawi dobre wrażenie i sprawi, że Goście będą wracać!

Cała otoczka związana z podawaniem dań czy z obsługą Gościa wpływa na ogólne wrażenie i daje możliwość dostępu do kolejnych zmysłów Gościa, dlatego estetyka takich dodatków, jak właśnie płatnik kelnerski jest równie ważna jak estetyka serwowanych dań. Jeśli zatem w restauracji przykładacie dużą wagę do jakości dań, to warto także zastosować to w stosunku do reszty wystroju, przedmiotów i produktów wykorzystywanych przez Gościa w trakcie pobytu w restauracji. Poniżej znajdziesz wiele przykładów naszych realizacji, które wykonywaliśmy na zlecenie wielu prestiżowych lokali w Polsce. Podczas wyboru płatnika warto pomyśleć o zamówieniu także innych produktów, które dostępne są w naszej ofercie, by w pełni ujednolicić stylistykę przedmiotów używanych przez Gości. Warto też nawiązać do innych elementów wystroju, do których Goście nie mają bezpośredniego dostępu, ale z pewnością zauważą taki zabieg. Zrobi to dobre wrażenie i będzie spójne z identyfikacją wizualną lokalu, między innymi ze względu na kolor, materiał wykonania czy szatę graficzną. Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, opowiemy, co obejmuje cena realizacji oraz jak przebiega sam proces.

Sprawdź pozostale akcesoria kelnerskie/hotelarskie: Informatory hotelowe | Notesy kelenerskie | Tabliczki rezerwacja | Księgi gości

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.