Drewniane menu

 

Nie da się ukryć, że karty menu stanowią jedyną i niepowtarzalną wizytówkę restauracji. To jedne z pierwszych przedmiotów, które trafiają w ręce Gości, gdy zasiądą do stolika. Z tego też powodu karty menu powinny być niezwykle starannie wykonane i dopasowane do wystroju wnętrza. Cena takich kart menu waha się w zależności od materiałów, z jakich zostały one wykonane, a także innych dodatków – takich jak grawer, wytłaczane logo czy laminowane strony. Jedną z ciekawych opcji jest wybór menu z drewna, które wpasuje się w wiele wnętrz i stylów.

Drewniane karty menu? Naturalnie!

Drewno to materiał, który budzi skojarzenia z naturą, dlatego karta menu z drewna świetnie sprawdzi się w restauracjach, które nawiązują do przyrody. Idealnie pasować będzie także do karczm czy góralskich chat. Ale drewno to także materiał ekskluzywny, dlatego nawet w najbardziej wyrafinowanych wnętrzach drewniane karty menu znajdą swoje zastosowanie.

Wykonania menu z drewna mogą być przeróżne. Wszystko zależy od tego, jakie produkty zostaną wybrane do danej realizacji. Możemy wybierać spośród różnych rodzajów drewna, od których zależeć będzie także cena danego zamówienia.

Jak na każdej karcie menu, warto zamieścić także i na karcie drewnianej jakieś elementy związane z identyfikacją wizualną danej restauracji. Na drewnianym menu może znaleźć się na przykład grawer, który może przedstawiać jakiś charakterystyczny element związany z danym miejscem czy po prostu logo. Taki grawer przełamie surowy wygląd drewna, a także przykuje uwagę Gościa. Cena graweru może różnić się w zależności od jego rozmiaru.

Umieszczenie Waszego znaku rozpoznawczego to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu Goście zapamiętają Was na dłużej, a Wasze logo utkwi im w pamięci i będzie się miło kojarzyć!

 

Nie znaleziono galerii.

 

 

Drewniane menu – jak mocowane są strony

Drewniane karty menu stanowią okładkę, w której umieszczane są kartki z zawartością. Każda strona jest stabilnie umocowana w karcie. Wydruki zamieszczane są bezpośrednio w zawieszce karty menu, za pomocą krytych śrub. Taki sposób umożliwia ich samodzielne odkręcanie, dzięki czemu każda strona może być wymieniona w razie potrzeby.

Taka wymiana jest w stu procentach bezproblemowa, a po zamieszczeniu nowego wydruku, strona trzyma się bardzo stabilnie. Starannie wykonane mocowania gwarantują, że każda strona będzie się dobrze prezentować.

Każde drewno ma inne właściwości, dlatego też różne są sposoby wykonania kart menu. Produkty z drewna mają też to do siebie, że są niepowtarzalne. Nie znajdziemy dwóch takich samych kawałków drewna, dlatego też każda karta menu będzie odrobinę inna, ale to tylko wpływa na jej wyjątkowość.

Produkty drewniane w ostatnim czasie są coraz bardziej popularne, natomiast drewniane karty menu to nadal swego rodzaju powiew świeżości w gastronomii, dlatego też świetnie się prezentują, a ich cena jest porównywalna do innych rodzajów kart.

Dlaczego warto wybrać menu drewniane?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jest to bardzo oryginalna forma karty menu i nie znajdziecie jej w restauracji na każdym rogu. Takie karty menu wykonywane są ręcznie z największą precyzją. Oczywiście pewnie znajdziecie sklep, który oferuje takie karty, jednak najprawdopodobniej nie będą one wykonane ręcznie. Dlatego warto takie produkty zamawiać w pracowniach, które specjalizują się w ręcznym wykonywaniu kart menu, tak jak nasza introligatornia.

Drewno jest także miłe w dotyku, zatem taka karta będzie działać na więcej zmysłów Waszych Gości, a to w końcu cenny dodatek! Drewniane menu dobrze prezentuje się w niemalże każdych warunkach i spełni wymagania każdego konesera.

Karty menu z drewna wyróżniają się na tle kart skórzanych oraz kart z płótna. Cena tych rodzajów kart może się delikatnie różnić, ale nie jest to duża rozpiętość. Wybierając karty menu, musicie przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki materiał najlepiej będzie wyglądał w Waszym obiekcie.

Restauracja to nie sklep, dlatego warto w oryginalny sposób przedstawić pozycje z Waszego menu, gdyż Goście ich wcześniej nie widzą. Na ich wybór wpływają różne niuanse, między innymi wrażenia z wyglądu samej kart menu.

Drewniane karty menu wykonujemy w naszej introligatorni z dbałością o nawet najmniejsze detale. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania – jaka jest cena realizacji, ile trwa i w jaki sposób przebiega. A także rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane ze sposobem wykonania kart i ich wyglądem.

Jeśli nie chcecie, by wykonaniem Waszych kart zajmował się sklep, który produkuje je masowo i maszynowo, to nasza introligatornia jest doskonałym miejscem na założenie takiego zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również inne materiały introligatorskie: Płótno introligatorskie akrylowane | Płótno introligatorskie naturalne | Płótno drukowane | Okładka z ekoskóry | Skóra naturalna | Washpapa

 

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.