Segregator / Informator hotelowy

Informator hotelowy to bardzo przydatny gadżet dla gości hotelowych, który powinien zawierać szereg informacji i wskazówek dotyczących pobytu, funkcjonowania hotelu, oferowanych usług czy udogodnień w pokoju. To także swego rodzaju przewodnik po hotelu. Z pewnością Państwa hotel ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych usług czy udogodnień podczas trwającego pobytu, dlatego i je warto zawrzeć.

Jednak poza samą treścią, informator hotelowy powinien także atrakcyjnie się prezentować, ponieważ stanowi rodzaj wizytówkę hotelu. Estetycznie wykonane informatory hotelowe mają także cieszyć oko gości, nawiązując do identyfikacji wizualnej i już od samej okładki świadczyć o nienagannym standardzie hotelu. Nasza pracownia specjalizuje się w tworzeniu informatorów hotelowych w formie segregatora. Naszymi informatorami nie powstydzi się nawet najbardziej luksusowy hotel. Informatory hotelowe wykonujemy z najwyższą precyzją i dbałością o najmniejsze detale. Dostosowujemy je także do specyfiki ich użytkowania, dlatego są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i pozwalają na samodzielną wymianę kart.

Materiał, z którego wykonywana jest okładka, pozwala na łatwe czyszczenie kart przez obsługę. Nasze informatory nadają się zatem do wielokrotnego użytku i nie muszą Państwo drukować jednorazowych informatorów w celu utrzymania ich higieny. Środek w formie segregatora pozwala w łatwy sposób kształtować zawartość wnętrza, wymieniać karty i uaktualniać treści, które często mogą ulegać zmianie. Okładkę możemy także wyposażyć w dodatkowe kieszenie na ulotki, wizytówki lub mapki. Kieszeń może mieć w zasadzie dowolny kształt oraz grubość (nie musi być płaska, jeśli przewidziano umieszczenie w niej grubszego katalogu bądź kilku ulotek). Wszystkie parametry, możemy zatem dostosować do Państwa wymagań, a informator może być w 100% spersonalizowany, zarówno pod względem kolorystyki, użytych materiałów, średnicy ringa i miejscem występowania oraz ilości tłoczeń. Prosimy o przedstawienie Państwa wizji przed rozpoczęciem naszych prac, wspomoże realizację zamówienia i lepsze dopasowanie oferty do wymagań i identyfikacji. 

Wewnętrzne karty informatora można bardzo łatwo samodzielnie zmieniać. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza w przypadku kart dotyczących menu restauracji czy zasad pobytu, które ulegać mogą dynamicznej zmianie. Informator hotelowy powinien zawierać szereg informacji, które sprawią, że pobyt będzie przyjemniejszy i łatwiejszy, a goście chętnie będą ponownie odwiedzać hotel. Przede wszystkim warto zawrzeć najważniejsze informacje dotyczące samego pokoju, jego położenie, numer czy wyposażenie oraz zasady działania urządzeń. W informatorze powinna też znajdować się sekcja „kontakt” zawierająca informacje, takie jak adres, pod jakim można znaleźć hotel oraz jego lokalizacje w innych miastach oraz informacje, w jaki sposób można skontaktować się z recepcją. Informator hotelowy może także zawierać zasady pobytu, długość doby hotelowej, godziny sprzątania pokoju czy menu restauracji. Ciekawym dodatkiem są także rekomendacje atrakcji turystycznych, przy których warto podać ich adres. Najważniejsze jest jednak to, by zarówno na początku i na końcu znalazł się kontakt z recepcją, gdzie goście otrzymają pełną dozę informacji.

Wszystkie te zasady i informacje zawarte w segregatorze mogą być edytowane poprzez wymianę kart tak często, jak jest to potrzebne. Wewnątrz możemy umieścić koszulki foliowe krystaliczne, które pozwalają na wymianę druków we własnym zakresie. Stosujemy grube, sztywne folie o gramaturze 120/130 mikronów, nie są podatne na odkształcenia i nadają się do wielokrotnego wertowania.

Nasze informatory wykonujemy na indywidualne zamówienie, w związku z czym mamy możliwość pełnej personalizacji okładek, oczywiście w wyniku konsultacji. Razem z Państwem stworzymy projekt informatora, który będzie oddawał ducha hotelu oraz będzie spójny z jego wystrojem i klimatem, a także z którego goście będą korzystali z wielką przyjemnością. Nasze informatory są bardzo wytrzymałe i trwałe w eksploatacji, spokojnie na kilka sezonów. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt – postaramy się posłużyć Państwu radą i rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapewniamy także, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa zamówienie spełniło wszystkie oczekiwania, a wykonane przez nas informatory stanowiły niepowtarzalną i elegancką wizytówkę Państwa hotelu.

Sprawdź pozostale akcesoria kelnerskie/hotelarskie: Płatniki kelnerskie | Notesy kelenerskie | Tabliczki rezerwacja | Księgi gości

 

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.