Materiały introligatorskie

 

 

Nasza introligatornia poza wykonywaniem usług introligatorskich posiada także materiały introligatorskie, które stosowane są nie tylko przez introligatorów, ale także przez osoby niezwiązane z introligatorstwem, które chcą dokonać drobnych renowacji na własną rękę, na przykład przez restauratorów, którzy regularnie dbają o stan kart menu i wykorzystują do tego materiały introligatorskie, takie jak papiery, okleiny, tkaniny czy koszulki winylowe. Z naszych materiałów introligatorskich właśnie najczęściej korzystają przedstawicieli branży restauratorskiej. Nasze produkty to wysokiej jakości materiały introligatorskie, których używamy również my, jako pracownia introligatorska. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju produkty introligatorskie. Są to najlepsze materiały spośród tych, które dostępne są obecnie na rynku.

Najczęściej wybierane materiały i produkty introligatorskie to przede wszystkim koszulki foliowe i winylowe, okleiny introligatorskie, narożniki czy różnego rodzaju tkaniny, materiały i papiery. Z tych materiałów introligatorskich korzystają pracownie introligatorskie, ale także drukarnie i zakłady poligraficzne podczas wykonywania ich produktów. Akcesoria introligatorskie to również elementy potrzebne do odświeżania kart menu, informatorów hotelowych, w których bardzo często zmienia się treści. W tym pomagają właśnie wymienne koszulki winylowe, które pozwalają na regularną i samodzielną wymianę kart. Bardzo podobne zastosowanie mają także wkłady passe-partout, które z kolei wykonywane są z wysokiej jakości kartonu pokrywanego laminatem. Mogą one występować w różnych wersjach kolorystycznych tak, by produkt zachował spójną kolorystykę. W celu zabezpieczenia kart menu i różnych introligatorskich katalogów, wykorzystuje się także specjalne narożniki, które mają chronić tkaniny i okleiny produktów. Świetną opcją dla takich kart i katalogów są także dodatkowe kieszenie, które pozwolą na poszerzenie treści. Takie kieszenie także znajdziecie pod hasłem „materiały introligatorskie”.

Akcesoria i materiały introligatorskie to również różnego rodzaju papiery, tkaniny czy okleiny introligatorskie, które wykorzystywane są podczas prac w introligatorniach. Obecnie dostęp do takich materiałów jest bardzo szeroki i znajdziemy wśród nich naprawdę wiele zróżnicowanych pod kątem faktury czy grubości tkanin. Papiery także występują w bardzo różnorodnych odsłonach, które mają też różne zastosowania, jako materiały introligatorskie. Spośród tej bogatej gamy akcesoriów i materiałów można z powodzeniem wybrać te, które najlepiej spełnią swoją funkcję w danej realizacji. Zarówno papiery czy tkaniny występują też w różnych odmianach kolorystycznych, dlatego do każdego produktu znajdzie się odpowiedni materiał. Akcesoria introligatorskie wykorzystywane są podczas wszystkich prac związanych z tworzeniem oprawy, z renowacją książek czy z tworzeniem produktów reklamowych dla klientów lub podczas wykonywania zamówień dla restauracji, czyli kart menu, płatników kelnerskich, notesów kelnerskich, tabliczek na stoły czy ksiąg gości. Dzięki temu, że materiały introligatorskie, takie jak tkaniny czy papiery, występują w różnych kolorach i grubościach, można stworzyć spójne elementy dla restauracji, które będą idealnie współgrać z jej wnętrzem. Natomiast materiały, takie jak koszulki winylowe czy metalowe narożniki, będą dobrze chronić zawartość kart.

Nasze materiały introligatorskie

W naszej ofercie znajdziecie materiały introligatorskie, które pomocne będą właśnie podczas tworzenia realizacji dla restauracji lub podczas renowacji kart menu. Takie materiały są odporne na dużą eksploatację i podawanie z rąk do rąk, gwarantują więc, że karty menu z nich wykonane, będą bardzo trwałe. Nasze materiały dobieramy z dużą starannością i dbałością o ich jakość. W naszej ofercie znajdziecie między innymi narożniki, wkłady passe-partout, koszulki foliowe oraz dodatkowe kieszenie. Każdy produkt występuje w różnych wariantach, począwszy od rozmiaru, a skończywszy na kolorystyce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się wysokiej jakości materiały introligatorskie!

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.