Okładki BASIC

Okładki do kart menu BASIC to model o najprostszej konstrukcji, który posiadamy w swojej ofercie.
Śruby otwarte to mocowanie w postaci listwy umieszczone w środku okładki.
Rozwiązanie tego typu posiada wszystkie zalety łatwej i szybkiej wymiany karty, które występują w okładkach ze śrubami krytymi. Dodatkowo dzięki prostszemu rozwiązaniu mocowania sama forma karty jest mniej formalna.
Śruby występują w kolorach złotym, srebrnym, czarnym.

W okładkach tego typu możemy zastosować różnego rodzaju wkłady:

 • Druk kart menu odbywa się standardowo na papierze satynowym, bądź kredowanym o gramaturze 170g-250g w zależności od formatu i objętości karty.
  Wydruki są laminowane, cięte maszynowo, bigowane oraz dziurkowane. Laminowanie polegający na pokrywaniu gotowych wydruków bardzo cienką folią, która jest na pierwszy rzut oka niewidoczna.
  Wydruk może być wykonany w dowolnym formacie, pod jego rozmiar dobieramy ilość śrub w karcie oraz rozmiar okładki. Jednak percepcja zmienia się przy dotyku, folia jest matowa o wykończeniu soft-touch przez co kartka zdaje się jak by „zamszowa”.
  Najczęściej stosowanym przez nas laminatem jest matowy, ale oferujemy również folie błyszczące, oraz aksamitne. Drukujemy również na papierach niestandardowych.
 • Wkłady passe-partout, umożliwiające bardzo często wymianę treści menu.
  Wydrukowane, nawet we własnym zakresie na biurowej maszynie strony, umieszczamy w estetycznych kartonowych ramkach, które zabezpieczone są matowym laminatem, umożliwiając tym samym ich doczyszczanie.
  Wkłady passepartout: występują w dwóch rozmiarach (klasyczne na wydruki A4, oraz ¾ A4 na wydruk 175x297mm).
  Dostępne są w czterech kolorach: szarym, beżowym/ecru, białym oraz czarnym.
  Maksymalna ilość wkładów to 10szt. = 20 stron menu.
 • Koszulki foliowe krystaliczne – szybkiej wymiany druków we własnym zakresie. Oferowane przez nas koszulki wykonane są z foli o grubości 120mic, dzięki czemu charakteryzuje je odpowiednia grubość, która nie powoduje ich odkształcania. Występują w formacie A4 i A5.

Sprawdź również nasze pozostałe karty menu: Menu na kryte śruby | Menu z eko skóry | Skórzane menu | Menu z płótna | Teczki introligatorskie | Menu restauracyjne z gumką

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.