Kryte śruby

Okładka, w której wydruki mocuje się bezpośrednio w okładce. Odbywa się to za pomocą krytych śrub, co uniemożliwia ich samoistne odkręcanie. Karty wykonujemy w dowolnym formacie pod konkretne zamówienie. Standardowym rozmiarem jest format A4.
Kryte śruby umożliwiają szybką i bezproblemową wymianę nawet pojedynczej strony.
Każda karta wyposażona jest w kieszeń na menu sezonowe, co umożliwia dostosowanie treści menu do aktualnych pomysłów szefa kuchni.
Śruby występują w kolorach złotym, srebrnym, czarnym i miedzianym.

W okładkach tego typu możemy zastosować różnego rodzaju wkłady:

  • Druk kart menu odbywa się standardowo na papierze kredowanym o gramaturze 170g lub 250g w zależności od formatu i objętości karty. Wydruki są laminowane, bigowane, dziurkowane oraz cięte maszynowo. Laminowanie wydruków to proces polegający na pokrywaniu gotowych wydruków bardzo cienką folią, która jest na pierwszy rzut oka niewidoczna na kartkach.

Zabezpiecza przed wilgocią, oraz umożliwia czyszczenie poszczególnych stron menu. Najczęściej stosowanym przez nas laminatem jest matowy, ale oferujemy również folie błyszczące, oraz aksamitne. Drukujemy również na papierach niestandardowych.

  • Wkłady passe-partout, umożliwiająca bardzo często wymianę treści menu.
    Wydrukowaną, nawet na biurowej drukarce stronę umieszczamy w estetycznej kartonowej ramkach, które zabezpieczone są laminatem matowym umożliwiając tym samym ich czyszczenie. System krytych śrub umożliwia dynamiczną zmianę objętości menu, bez pozostawiania pustych stron. Karty wykonujemy w dwóch rozmiarach: Klasyczne A4, oraz ¾ A4 (175x297mm), w czterech kolorach: szarym i beżowym, piaskowym i czarnym. Maksymalna ilość kart to 10 sztuk – 20 stron menu.
  • Koszulki foliowe krystaliczne A4 – do szybkiej wymiany druków we własnym zakresie. Oferowane przez nas koszulki wykonane są z foli o grubości 120mic, dzięki czemu charakteryzuje je odpowiednia grubość do wykorzystania w restauracjach, która nie powoduje ich odkształcenia.

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.