Menu na kryte śruby

Okładka, w której wydruki mocuje się bezpośrednio w zawieszce karty. Odbywa się to za pomocą krytych śrub, co uniemożliwia ich samoistne odkręcanie.
System ten umożliwia bezproblemową wymianę nawet pojedynczej strony.
Karty wykonujemy w dowolnym formacie pod konkretne zamówienie.
Standardowymi wyjściowymi rozmiarami są okładki pod wydruki: A4 (210x297mm), lub tzw. 3/4 A4 (175x297mm).

Dodatkowo każdą kartę wyposażyć można w kieszeń na menu sezonowe, co umożliwia dostosowanie treści menu do aktualnych wizji szefa kuchni.
Śruby występują w kolorach: złoty, srebrny, czarny i miedziany.

W okładkach tego typu możemy zastosować różnego rodzaju wkłady:

 • Druk kart menu odbywa się standardowo na papierze satynowym, bądź kredowanym o gramaturze 170g-250g w zależności od formatu i objętości karty.
  Wydruki są laminowane, cięte maszynowo, bigowane oraz dziurkowane. Laminowanie polega na pokrywaniu gotowych wydruków bardzo cienką folią, która jest na pierwszy rzut oka niewidoczna.
  Wydruk może być wykonany w dowolnym formacie, pod jego rozmiar dobieramy ilość śrub w karcie oraz rozmiar okładkiJednak percepcja zmienia się przy dotyku, folia jest matowa o wykończeniu soft-touch przez co kartka zdaje się jak by „zamszowa”.
  Najczęściej stosowanym przez nas laminatem jest matowy, ale oferujemy również folie błyszczące, oraz aksamitne. Drukujemy również na papierach niestandardowych.
 • Wkłady passe-partout, umożliwiające bardzo często wymianę treści menu.
  Wydrukowane, nawet we własnym zakresie na biurowej maszynie strony, umieszczamy w estetycznych kartonowych ramkach, które zabezpieczone są matowym laminatem, umożliwiając tym samym ich doczyszczanie.
  Wkłady passepartout: występują w dwóch rozmiarach (klasyczne na wydruki A4, oraz ¾ A4 na wydruk 175x297mm).
  Dostępne są w czterech kolorach: szarym, beżowym/ecru, białym oraz czarnym.
  Maksymalna ilość wkładów to 10szt. = 20 stron menu.
 • Koszulki foliowe krystaliczne – szybkiej wymiany druków we własnym zakresie. Oferowane przez nas koszulki wykonane są z foli o grubości 120mic, dzięki czemu charakteryzuje je odpowiednia grubość, która nie powoduje ich odkształcania.
  Standardowo występują w rozmiarze A4, ale istnieje możliwość ich docięcia.

Sprawdź również nasze pozostałe karty menu: Klasyczne karty menu | Menu z eko skóry | Skórzane menu | Menu z płótna | Teczki introligatorskie | Menu restauracyjne z gumką

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.